Lider @dbdevletbahceli 'den Almanya'ya : Durduğunuz kabahat, hepinize uğurlar olsun.Lider @dbdevletbahceli 'den Almanya'ya : Durduğunuz kabahat, hepinize uğurlar olsun.

https://youtu.be/NQrHEF7U8A8

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Almanya ile yaşanan İncirlik krizine değinerek 'Alman askerleri önümüzdeki hafta çekileceklermiş. Durduğunuz kabahat hepinize uğurlar olsun. Niye zaman kaybediyorsunuz? Yetmezse Konya'dan da tası tarağı toplar en yakın zamanda Ürdün'e mi gidiyorsunuz, fizana mı gidiyorsunuz, ardınıza bakmadan çeker gidersiniz" diye konuştu.

Katar'daki gelişmeleri de yorumlayan Bahçeli, "Katar’a uygulanan tedbirler, saldırgan dayatmacı izole edicidir. Bu tedbirlerin ABD ile bağımsız, İran ile bağlantısız olduğunu düşünülmemelidir. Katar’ın tecrit edilmesi beklenmedik hadiselere kapı açabilecektir. ABD Başkanı’nın kılıç dansı, silah anlaşması dilerim ki tüm Ortadoğu’ya bir darbe olarak inmesin' dedi.

Bahçeli darbe teşebbüsü iddiaları için şöyle konuştu: 'Eğer yeni bir darbe teşebbüsü olursa, eğer buna kalkışan çıkarsa bilinsin ki bu aziz topraklarda gömülecek ne bir yer, ne cesedinin başına dikilecek bir mezar taşı bulunmayacaklardır. Gelecekleri varsa görecekleri de vardır. Görecekleri sadece azap ve dehşet olacaktır.'


Tags
MHP, TBMM, GRUP, Devlet

Related Videos

© Copyright by global-streaming all rights reserved.